A3 Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń (Kleszczele)

a&a&a (Kraków)

Ab Ovo (Warszawa)

Aktorzy Teatru Cricot 2 (Kraków)

Ale! STER (Warszawa)

Amatorski Teatr Dramatyczny im. Józefa Żmudy (Stalowa Wola)

Amatorski Teatr Ruchu i Pantomimy „Migreska” (Tychy)

Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka (Bukowina Tatrzańska)

ATu Teatr (Warszawa)

Bajkowa Artystyczna Karuzela (Warszawa)

Bajkowy Teatrzyk Otwarty Bajto (Szczecin)

Bandit Queen Cirkus (Wrocław)

Białostocki Teatr Komedialnia (Białystok)

Biały Teatr (Olsztyn)

Centrala (Warszawa)

Centrum Sztuki KONTRAST (Bielsko-Biała)

Chojnickie Studio Rapsodyczne (Chojnice)

Chór Eksperymentalny Gre Badanie (Warszawa)

Chórraa (Rumia)

Circus ferus (Poznań)

Częstochowska Grupa Kowadło (Częstochowa)

Damski Tandem Twórczy (Warszawa)

Dreambody & Theatre (Warszawa)

Duet Artystyczny ME/ST (Warszawa)

Dwa Teatry (Września)

Dziecięcy Teatr PTAK (Bielsko-Biała)

EkoTeatr (Warszawa)

ELOE Theater of Noise (Kraków)

Feta – Teatr Na Specjalne Okoliczności (Gdańsk)

Fundacja Kierunek Światło – Scena Oratorium (Janowice Wielkie)

Fundacja Studio TM (Kielce)

FURU kolektyw artystyczny (Warszawa)

Gabinet Prób Generalnych (Kielce)

Grupa Artystyczna Teatr T.C.R (Tychy)

Grupa Artystyczna Teraz Poliż (Warszawa)

Grupa Coincidentia (Białystok)

Grupa „Coś po Drodze...” (Szczecin)

Grupa Dochodzeniowa (Warszawa)

Grupa Kłusowników – Straż Przednia im. Karola Wojtyły (Suwałki)

Grupa Miód Materia (Warszawa)

Grupa No Potatoes (Lublin)

Grupa Plastyczna Pławna 9 (Lubomierz)

Grupa Rafała Kmity (Kraków)

Grupa Teatralna Abrakadabra (Sieradz)

Grupa Teatralna Adalex (Kraków)

Grupa Teatralna Czwarta Ściana (Poznań)

Grupa Teatralna Dorosłe Dzieci Wojciecha Starosteckiego (Warszawa)

Grupa Teatralna Esperiente (Warszawa)

Grupa Teatralna „Garderoba” (Przemyśl)

Grupa Teatralna Klubu „Gońca Teatralnego” (Legnica)

Grupa Teatralna Mimochodem (Warszawa)

Grupa Teatralna „od jutra” (Kutno)

Grupa Teatralna Szlaban (Solec Kujawski)

Grupa Teatralna Te-O-Ka (Wrocław)

Grupa Teatralna Verde (Łódź)

Grupa Teatralna Warszawiaki (Warszawa)

Grupa Żywy Teatr (Bielawa)

Imperatyw Teatralny (Warszawa)

Impresaryjny Teatr Młodego Widza (Katowice)

Inicjatywa sceniczna FRUUU (Zielona Góra)

Jednoosobowy Teatr Poezji Ireny Jun (Warszawa)

Jurajski Teatr Stodoła (Olsztyn)

Kijowski Teatr Uliczny KET (Kraków)

Koło Naukowe Teatr i Polityka (Warszawa)

Kompania Teatralna Mamro (Warszawa)

Komuna//Warszawa (Warszawa)

Korporacja Teatralna (Poznań)

Kościański Teatr Kameralny (Kościan)

Krakowski Teatr Faktu (Kraków)

Krakowski Teatr Studencki Graciarnia (Kraków)

Krakowski Teatr Uliczny „Scena Kalejdoskop” (Kraków)

Lwowski Teatr Woskresinnia (Kraków)

Łódzki Teatr Piosenki „Żagiel” (Łódź)

Magazyn Prób Bezpsa (Bydgoszcz)

Mapa Wrażeń (Warszawa)

Maybe Theatre Company (Gdańsk)

Mój Teatr (Poznań)

Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza (Wrocław)

Niepubliczny Teatr Impresaryjny „SCENA TAM2” (Kalisz)

Ogólnopolski Teatr William-Es (Wałbrzych)

ON OFF Teatr Psychodelii Absolutnej (Kraków)

Opera Buffa (Warszawa)

Orbis Tertius – Trzeci Teatr (Poznań)

Panny z Wu (Warszawa)

Piwnica przy Krypcie (Szczecin)

Plastyczny Teatr Symbolu (Toruń)

Polski Teatr Historii (Mikołów)

Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki (Goleniów)

pOpera (Warszawa)

Pożar w burdelu (Warszawa)

Punctum Teatr – Stowarzyszenie Twórców Niezależnych (Chrzanów)

Scena ARTERION (Łódź)

Scena Autorska Studio (Kielce)

Scena Hoża 51 (Warszawa)

Scena Lubelska 30/32 (Warszawa)

Scena Molière (Kraków)

Scena na Piętrze (Poznań)

Scena Plastyczna KUL (Lublin)

Scena Pod Aniołem Stróżem – Niedzielny Teatrzyk dla Dzieci (Kraków)

Scena Pokój (Kraków)

Scena Poniedziałek (Szczecin)

Scena Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego (Rzeszów)

Scena SAM (Gdynia)

Scena Szczyty (Szczyty-Dzięciołowo)

Scena Teatralna Muzeum Historii Żydów Polskich (Warszawa)

Scena Teatralna ZAMęt (Sucha Beskidzka)

Scena Współczesna (Warszawa)

Scena z Bliska (Poznań)

Scena_21 Teatru Nowego (Kraków)

Schola Węgajty (Węgajty)

SQUAD FORM (Białystok)

Stodoła. Teatr w Teremiskach (Teremiski)

Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Ecce Homo (Kielce)

Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Parlatorium (Sosnowiec)

Stowarzyszenie Grupa Studnia O. (Warszawa)

Stowarzyszenie Kulturalne Teatr Efemeryczny (Suwałki)

Stowarzyszenie Studio Teatr Test: Marczewski – Teatr (Warszawa)

Stowarzyszenie Teatr Adekwatny (Warszawa)

Stowarzyszenie Teatr Atelier (Kraków)

Stowarzyszenie Teatr Dialog (Kraków)

Stowarzyszenie Teatr Mumerus (Kraków)

Stowarzyszenie Teatr Niekonsekwentny (Szczecin)

Stowarzyszenie Teatr Per Se (Płock)

Stowarzyszenie Teatr Performer Instytut Sztuki Nowej (Lubiąż)

Stowarzyszenie Teatr Piosenki (Toruń)

Stowarzyszenie Teatr Zenkasi (Kraków)

Stowarzyszenie Teatralne Badów (Badów Górny)

Stowarzyszenie Teatralne Chorea (Łódź)

Studio Dono (Kraków)

Studio Form Światła (Majaczewice)

Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii ART-RE (Kraków)

Studio Matejka (Wrocław)

Studio rozrywkowo-teatralne DUET (Kraków)

Studio Teatr Castingowy mplusm (Poznań)

Studio Teatralne BLUM (Poznań)

Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza (Siedlce)

Studio Teatralne Koło (Warszawa)

Studio Teatralne Próby (Poznań)

Studio Teatralne Scena „i” (Kraków)

Studio Teatralne Słup (Łódź)

Studium Teatralne (Warszawa)

SUKA OFF (Katowice)

Teatr – „Art.51” (Zgierz)

Teatr – monodram Wiesława Komasy (Warszawa)

Teatr 21 (Warszawa)

Teatr 6 i PÓŁ (Gryfino)

Teatr A (Gliwice)

Teatr A PART (Katowice)

Teatr Abanoia (Szczecin)

Teatr Akademicki (Warszawa)

Teatr Akne (Kraków)

Teatr Anagram (Legnica)

Teatr Apriori (Dąbrowa Górnicza)

Teatr Arka (Wrocław)

Teatr Arkadia (Białystok)

Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej (Sopot)

Teatr Atofri (Poznań)

Teatr Autograf (Łódź)

Teatr Automaton (Poznań)

Teatr Autonomiczny (Zielona Góra)

Teatr Autorski Blee (Częstochowa)

Teatr Banasiów (Warszawa)

Teatr Ba-Q (Poznań)

Teatr BAT (Bełchatów)

Teatr Baza (Warszawa)

Teatr BELFEgoR (Tychy)

Teatr Bez Granic (Bielsko-Biała)

Teatr Bez Rzędów (Kraków)

Teatr Bez Sceny (Katowice)

Teatr Bez Vat (Poznań)

Teatr Bezpański (Ruda Śląska)

Teatr Binominis (Świdnica)

Teatr Biuro Podróży (Poznań)

Teatr Bluboks (Warszawa)

Teatr Błękitna Sukienka (Gdańsk)

Teatr Bo Tak (Rzeszów)

Teatr Boczny (Lublin)

Teatr Bohema (Bielsko-Biała)

Teatr BRAMA Stowarzyszenie Edukacyjno-Społeczno-Kulturalne (Goleniów)

Teatr California (Łódź)

Teatr Centrum (Leszno)

Teatr „Chrząszcz w trzcinie” (Rabka-Zdrój)

Teatr Cinema (Piechowice-Michałowice)

Teatr Coctail (Kraków)

Teatr CoMeta (Warszawa)

Teatr „Cracovia” (Kraków)

Teatr CST (Cieszyn)

Teatr Czrevo (Bielsk Podlaski)

Teatr Cztery Żywioły (Chojnice)

Teatr Czwarte Miasto (Gdynia)

Teatr Czytelni Dramatu (Lublin)

Teatr Delikates (Mącze)

Teatr Delikates (Pisz)

Teatr dla Początkujących (Wrocław)

Teatr Doroty Stalińskiej Blue Art (Milanówek)

Teatr Drewniana Kurtyna (Żary)

Teatr Drugiej Strony (Kraków)

Teatr Działań Twórczych (Warszawa)

Teatr Edwarda Gramonta TERMINUS A QUO (Nowa Sól)

Teatr EKIPA (Warszawa)

Teatr Eko Studio (Opole)

Teatr ELIKSIR (Gryfino)

Teatr Enigmatic KUL (Lublin)

Teatr Epifania (Warszawa)

Teatr ES (Siedlce)

Teatr Esse (Kraków)

Teatr Euforion (Wrocław)

Teatr Ewolucji Cienia (Poznań)

Teatr Exodus (Ciechanów)

Teatr EX-RE (Warszawa)

Teatr Fabryczny (Łódź)

Teatr Fieter (Ozimek)

Teatr Fijewskich Tadeusza, Marii, Barbary, Włodzimierza (Warszawa)

Teatr Form Czarno-Białych Plama (Suwałki)

Teatr Form Niezależnych – Korzunowicz (Olsztyn)

Teatr Frajda (Toruń)

Teatr From Poland (Częstochowa)

Teatr Fuzja (Poznań)

Teatr Gdynia Główna (Gdynia)

Teatr Gliwicka 9a (Katowice)

Teatr GO Fundacja Proscenium (Warszawa)

Teatr Griff (Łódź)

Teatr GrupaTrupa (Kraków)

Teatr Gry i Ludzie (Katowice)

Teatr Gudejko (Warszawa)

Teatr Hagiograf (Kraków)

Teatr HaliBut (Warszawa)

Teatr HOC LOCO (Olecko)

Teatr HOTELOKO (Warszawa)

Teatr HOTHAUS (Kraków)

Teatr Hybrydy (Warszawa)

Teatr im. Stefana Jaracza (Otwock)

Teatr Imaginarium (Chrzanów)

Teatr Impresaryjny Afisz (Toruń)

Teatr Impresaryjny ANTRAKT (Bydgoszcz)

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego (Włocławek)

Teatr Improwizacji AFRONT (Warszawa)

Teatr Improwizacji Anima (Warszawa)

Teatr Improwizacji Hulaj (Warszawa)

Teatr Improwizacji Jesiotr (Wrocław)

Teatr Improwizacji WymyWammy (Bydgoszcz)

Teatr Improwizowany Klancyk! (Warszawa)

Teatr Inspiracji (Bielsko-Biała)

Teatr IOTA (Radzie)

Teatr „Itakzagramy” (Warszawa)

Teatr „itd...” (Krosno)

Teatr ITP (Lublin)

Teatr trochę Inny (Kraków)

Teatr Janusza Łagodzińskiego (Warszawa)

Teatr Jaruga (Rzeszów)

Teatr Jasny (Lublin)

Teatr Jaworski (Poznań)

Teatr Jednego Rapsoda (Kraków)

Teatr Jednego Wiersza (Opole)

Teatr Jednorazowy (Toruń)

Teatr Kalong (Wrocław)

Teatr Kameralny (Szczecin)

Teatr Kana (Szczecin)

Teatr Katarynka (Udzierz)

Teatr Kingdom of the Curvy Fork (Goleniów)

Teatr Klaps (Białystok)

Teatr Klinika Lalek (Wolimierz)

Teatr kloszART (Olsztyn)

Teatr KO-KU (Kłodzko)

Teatr Komedia (Kraków)

Teatr Komedii Valldal (Gdynia)

Teatr KONTAKT (Kołobrzeg)

Teatr KontemPlujący (Słupsk)

Teatr Kontrapunkt (Warszawa)

Teatr KORBA (Wrocław)

Teatr Korez (Katowice)

Teatr Korkoro (Gdynia)

Teatr Kreatury (Gorzów Wielkopolski)

Teatr Kropka Theatre (Warszawa)

Teatr Królewski w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (Warszawa)

Teatr Krypta (Szczecin)

Teatr Krzyk (Maszewo)

Teatr Krzywa Scena (Stargard Szczeciński)

Teatr Kuźnia Bracka (Starogard Gdański)

Teatr La M.ort (Warszawa)

Teatr Legendarium (Koziebrody)

Teatr Linia Nocna (Warszawa)

Teatr Locus (Zabrze)

Teatr Locus (Katowice)

Teatr Logos (Łódź)

Teatr Ludzi Upartych (Włocławek)

Teatr Lustra Strona Druga (Gdańsk)

Teatr „Magapar” (Lubaczów)

Teatr Malabar Hotel (Białystok)

Teatr Malabar Hotel (Warszawa)

Teatr Malutki (Warszawa)

Teatr Małego Widza (Warszawa)

Teatr „Małgo” (Częstochowa)

Teatr Mały (Wrocław)

Teatr Mały (Tychy)

Teatr Mały w Drodze (Bydgoszcz)

Teatr Małych Form (Bydgoszcz)

Teatr Małych Form TKT i WDK (Rzeszów)

Teatr Marebito (Warszawa)

Teatr Maska (Jelenia Góra)

Teatr Maskarada (Warszawa)

Teatr Mazowiecki (Warszawa)

Teatr Melpo (Warszawa)

Teatr Michałek (Warszawa)

Teatr Midraszowy (Kraków)

Teatr Miejsce (Łomianki)

Teatr M.I.S.T. (Kraków)

Teatr Młyn (Warszawa)

Teatr Moich Marzeń (Chorzów)

Teatr Momo (Chorzów)

Teatr Muzyczny TINTILO (Warszawa)

Teatr Muzyczny „Wit-Wit” (Gliwice)

Teatr MY (Warszawa)

Teatr na Bielanach (Warszawa)

Teatr na Bruku (Wrocław)

Teatr Na Chwilę (Gryfino)

Teatr na Wagance (Warszawa)

Teatr na Wagę (Wrocław)

Teatr na Walizkach (Wrocław)

Teatr Napięcie (Łódź)

Teatr Narwal (Białystok)

Teatr Nasz (Piechowice-Michałowice)

Teatr Nasz (Włocławek)

Teatr „Nasz” (Bełżyce)

Teatr „Naumiony” (Ornontowice)

Teatr Nemno (Rzeszów)

Teatr „nie ma” (Szczecin)

Teatr Nie Teraz (Tarnów)

Teatr Niebo/Piekło (Bydgoszcz)

Teatr Nieliczny (Kraków)

Teatr Niepokorny (Chojnice)

Teatr Nie-Wielki Pompon z Bąblem (Żywiec)

Teatr Niezależny TLEN (Częstochowa)

Teatr Nikoli (Kraków)

Teatr Norma (Kraków)

Teatr Nowe Przestrzenie (Kraków)

Teatr NOWEGO (Szczecin)

Teatr Nowej Sztuki (Gliwice)

Teatr Nowy (Rzeszów)

Teatr NSA (Nowy Sącz)

Teatr Oczy Ku Niebu (Gryfino)

Teatr Odnaleziony (Jelenia Góra)

Teatr OdSkocznia (Warszawa)

Teatr Odwrócony (Kraków)

Teatr Ognia i Papieru (Łódź)

Teatr Okna (Stalowa Wola)

Teatr Okno (Supraśl)

Teatr Orfa (Zgierz)

Teatr Otwarty (Konstancin Jeziorna)

Teatr Otwarty (Gdańsk)

Teatr Otwarty TO (Kraków)

Teatr Ósmego Dnia (Poznań)

Teatr Palladium (Warszawa)

Teatr Palmera Eldritcha (Poznań)

Teatr Panopticum (Lublin)

Teatr PAPAHEMA (Białystok)

Teatr Parabuch (Warszawa)

Teatr PARAGRAF – 2 (Siedlec)

Teatr „Pegaz” (Kielce)

Teatr Piccolo (Łódź)

Teatr Pierwszego Kontaktu (Lublin)

Teatr Pieśń Kozła (Wrocław)

Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa)

Teatr Piktogram (Opole)

Teatr Pinezka (Gdańsk)

Teatr Planeta M (Poznań)

Teatr Plastyczny Witryna (Bydgoszcz)

Teatr Plejada (Kraków)

Teatr Pod Lupą (Łódź)

Teatr Poddańczy (Białystok)

Teatr Poezji Studio (Lublin)

Teatr Politechniki Warszawskiej (Warszawa)

Teatr Porywacze Ciał (Poznań)

Teatr Poszukiwań (Radom)

Teatr Poza Tym (Gdańsk)

Teatr Praska 52 (Kraków)

Teatr Praski (Warszawa)

Teatr Prawdziwy (Bielawa)

Teatr Profilaktyczny im. Marka Kotańskiego (Kraków)

Teatr Propozycji „Dialog” im. Henryki Rodkiewicz (Koszalin)

Teatr Proscenium (Kraków)

Teatr Proscenium im. Aleksandry Ford (Warszawa)

Teatr Proteus (Gdynia)

Teatr PRÓG (Wadowice)

Teatr Przedmieście (Rzeszów)

Teatr Przeoczenie (Warszawa)

Teatr PST (Łódź)

Teatr QFER (Gdańsk)

Teatr Rawa (Katowice)

Teatr Realistyczny (Skierniewice)

Teatr Realium (Lublin)

Teatr Remedium (Kraków)

Teatr Remus (Warszawa)

Teatr ResComica (Warszawa)

Teatr Resursa (Radom)

Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego (Nowy Sącz)

Teatr Rodzicielski (Rybnik)

Teatr Rondo (Słupsk)

Teatr Rozmaitości (Gdańsk)

Teatr Rozrywki Lutnia (Łódź)

Teatr Rozrywki Trójkąt (Zielona Góra)

Teatr Scena 07 (Warszawa)

Teatr Scena Główna Handlowa (Warszawa)

Teatr Scena Kotłownia (Ostrów Mazowiecka)

Teatr Scena Młodych Studio „P” (Toruń)

Teatr Scena Muzyczna (Bydgoszcz)

Teatr Sejneński (Sejny)

Teatr Skarpa (Lublin)

Teatr „Skene” (Włocławek)

Teatr Słowa i Tańca J.K. (Kraków)

Teatr Snów (Gdańsk)

Teatr Soho (Warszawa)

Teatr „Stacja Szamocin” (Szamocin)

Teatr Stajnia Pegaza (Gdynia)

Teatr Stajnia Pegaza (Sopot)

Teatr Stary (Lublin)

Teatr STOP (Koszalin)

Teatr Storia (Stary Sącz)

Teatr „s.tr.a.c.h.” (Krosno)

Teatr Strefa Ciszy (Poznań)

Teatr Strefa Otwarta (Wrocław)

Teatr Studencki „Cezar” (Olsztyn)

Teatr Studencki Dobry Wieczór (Toruń)

Teatr Studio Czyczkowy (Bydgoszcz)

Teatr Studio K (Krynica-Zdrój)

Teatr Stygmator (Kraków)

Teatr Sztuk (Oleśnica)

Teatr Sztuki Mariana Bednarka (Rybnik)

Teatr Szwalnia (Łódź)

Teatr TACK-a (Gdańsk)

Teatr TAK! (Piła)

Teatr Tradycyjny (Kraków)

Teatr Trakt (Wrocław)

Teatr Trans-Atlantyk (Warszawa)

Teatr TrzyRzecze (Białystok)

Teatr U Przyjaciół (Poznań)

Teatr UHURU (Gryfino)

Teatr Usta Usta – Republika (Poznań)

Teatr VIS a VIS (Kraków)

Teatr w Blokowisku (Gdańsk)

Teatr w Kłodzku (Kłodzko)

Teatr w Krzywym Zwierciadle (Stepnica)

Teatr w Remizie (Borzechów)

Teatr Wagabunda (Kraków)

Teatr Wariacja (Warszawa)

Teatr Węgajty (Węgajty)

Teatr Widzenie (Lublin)

Teatr Wielki w Cigacicach (Cigacice)

Teatr Wierzbak Plus (Poznań)

Teatr Więzienny Po Drodze... (Kłodzko)

Teatr Wirtualny (Piła)

Teatr Wizji i Medytacji Czerwona Główka (Gniezno)

Teatr Własny (Chorzów)

Teatr Wojtka Kołsuta (Częstochowa)

Teatr Wolandejski (Warszawa)

Teatr Wspólna (Warszawa)

Teatr wśród książek (Wrocław)

Teatr Wyższego Seminarium Duchownego (Kielce)

Teatr z Polski 6 (Gdańsk)

Teatr Za Daleki (Warszawa)

Teatr Zamiast (Łódź)

Teatr Zamkowa 2 (Bytów)

Teatr ZAR (Wrocław)

Teatr ZGODA (Warszawa)

Teatr Zielona Latarnia im. Ireny Rzeszowskiej (Wrocław)

Teatr Zielony Wiatrak (Gdańsk)

Teatr Ziemi Chełmskiej (Chełm)

Teatr ZL (Tarnowskie Góry)

Teatr Znak (Gdańsk)

Teatr Zupa z Małpy (Łódź)

Teatr Zwierciadło (Łódź)

Teatr Zza Boru (Zabór)

Teatr Żelazny (Katowice)

Teatralne Studio Młodych ALTER EGO (Elbląg)

teatrpraga.pl (Warszawa)

TEN Teatr – Twórczość Energia Niezależność (Warszawa)

Tetraedr (Racibórz)

The English Theater Company (Warszawa)

The Odra Ensemble (Wrocław)

The Spinning Globe (Toruń)

Théâtre de l'Entr'Acte (Kraków)

Towarzystwo Dramatyczne im. Aleksandra Fredry – „Fredreum” (Przemyśl)

Towarzystwo Teatralne „Pod Górkę” (Kopki-Wiązowna)

Trupa Czango (Warszawa)

Tykociński Teatr Amatorski (Tykocin)

Warsaw English Theater (Warszawa)

Warsztaty Terapii Zajęciowej „Teatroterapia” (Lublin)

Wielkie Koło – Teatr im. Jacka Łabacza (Będzin)

Wrocławski Teatr dla Dzieci (Wrocław)

Wrocławski Teatr IN-ART (Wrocław)

Wrocławski Teatr Och-Art (Wrocław)

Wspaniały Teatr Bez Nazwy (Gietrzwałd)

Zamek Atlantis (Warszawa)

Zespół Teatru 13 (Warszawa)