Abstrakcyjne Formy Taneczne (Warszawa)

Art Color Ballet (Kraków)

Art Project Ballet (Warszawa)

Balet dla Dzieci (Warszawa)

Balet Dworski „Cracovia Danza” (Kraków)

Balet Form Nowoczesnych AGH (Kraków)

Bałtycki Teatr Tańca (Gdańsk)

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK (Bytom)

Centrum w Ruchu (Warszawa)

Companie Achimowicz (Warszawa)

Concubinatus (Wrocław)

Couscouskuskus (Warszawa)

Częstochowski Teatr Tańca (Częstochowa)

d&a dance action (Lublin)

DanceLab (Poznań)

Dzikistyl Company (Gdańsk)

Ełcki Teatr Tańca (Ełk)

Fabryka Destrukcja (Warszawa)

Fundacja Ciało Mówi, że... (Warszawa)

Good Girl Killer (Gdańsk)

Grupa Artystyczna KONCENTRAT (Warszawa)

Grupa Przejściowa (Białystok)

Grupa Tańca Współczesnego „K'/osk Ruchu” (Szczecin)

Grupa Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej (Lublin)

Harakiri Farmers (Kraków)

Iwona Olszowska EST (Kraków)

Kielecki Teatr Tańca (Kielce)

Kompania Primavera (Warszawa)

Krakowski Teatr Tańca (Kraków)

Les Ballets de Pologne (Warszawa)

Lubelski Teatr Tańca (Lublin)

Movements Factory (Poznań)

mufmi teatr tańca (Warszawa)

Nie Tylko Flamenco Teatr Tańca Małgorzaty Matuszewskiej (Warszawa)

Niezależna Manufaktura Taneczna (Wrocław)

NN Movement Theatre (Wrocław)

Novy Ruch Teatr (Wrocław)

Opolski Teatr Tańca (Opole)

Polka dot (Gdańsk)

Polski Teatr Tańca – Balet Poznański (Poznań)

Pracownia Fizyczna (Łódź)

Scena Tańca Współczesnego (Kraków)

Sopocki Teatr Tańca (Sopot)

Stary Browar Nowy Taniec (Poznań)

Śląski Teatr Tańca (Bytom)

Teatr – 3 (Szczecin)

Teatr Academia (Warszawa)

Teatr Adekada (Warszawa)

Teatr Akademia Ruchu (Warszawa)

Teatr Akt (Warszawa)

Teatr Amareya (Gdańsk)

Teatr AVATAR (Legnica)

Teatr Bretoncaffe (Warszawa)

Teatr Cynada (Gdańsk)

Teatr Dada von Bzdülöw (Gdańsk)

Teatr Emocji i Wyobraźni (Warszawa)

Teatr Formy (Wrocław)

Teatr Gestu i Ruchu (Kraków)

Teatr Jednego Mima (Bielsko-Biała)

Teatr Kolegtyw (Białystok)

Teatr Limen (Warszawa)

Teatr Maat Projekt (Lublin)

Teatr MAKATA (Warszawa)

Teatr O.de.la (Rzeszów)

Teatr Pantomima AP (Wrocław)

Teatr Pantomimy „Dar” (Bydgoszcz)

Teatr Pantomimy Mimo (Warszawa)

Teatr Pantomimy TOK (Wrocław)

Teatr Patrz Mi Na Usta (Gdańsk)

Teatr Poruszenia (Wrocław)

Teatr Ruchu Abnormes (Grójec)

Teatr Solo Waldka Nowaka (Warszawa)

Teatr Sztuki Mimu (Warszawa)

Teatr Tańca Alter (Łódź)

Teatr Tańca Arka (Wrocław)

Teatr Tańca Caro Dance (Siedlce)

Teatr Tańca DF (Kraków)

Teatr Tańca Fleks Step (Czerwonak)

Teatr Tańca Gong (Radom)

Teatr Tańca i Improwizacji (Białystok)

Teatr Tańca i Muzyki Kino Variatino (Gdańsk)

Teatr Tańca Inoj (Warszawa)

Teatr Tańca KOINSPIRACJA (Poznań)

Teatr Tańca Test (Warszawa)

Teatr Tańca Współczesnego EGO VU (Gryfino)

Teatr Tańca Zawirowania (Warszawa)

Teatr V6 (Łódź)

Teatr W Twojej Głowie (Gdańsk)

TO-EN Butoh Company (Gdańsk)

Towarzystwo Prze-Twórcze (Warszawa)

Towarzystwo Sztuki Surowej (Białystok)

Warszawski Teatr Tańca (Warszawa)

Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego (Wrocław)

Zespół Tańca Dawnego Uniwersytetu Wrocławskiego (Wrocław)