3…2…1…TANIEC (Kraków)

Ad Libitum (Warszawa)

Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra (Toruń)

ArtPark (Warszawa)

Avant Art Festival (Wrocław)

Bajkowe Spotkania Teatralne (Żywiec)

Bałtyckie Spotkania Teatrów Tańca (Gdańsk)

BAMBERKA – Ogólnopolski Festiwal Monodramów i Teatrów Małych Form (Gorzów Wielkopolski)

Barbórkowa Drama Teatralna (Tarnobrzeg)

Będzińskie Spotkania Teatralne (Będzin)

Białoprądnicki Teatr Ogrodowy (Kraków)

„Białysztuk” – Międzynarodowy Przegląd Inicjatyw Teatralnych (Białystok)

Biennale Sztuki dla Dziecka (Poznań)

Biesiada Teatralna. Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form (Horyniec-Zdrój)

Boska Komedia (Kraków)

Brave Festival (Wrocław)

Bydgoski Festiwal Operowy (Bydgoszcz)

Bydgoszcz Buskers Festival (Bydgoszcz)

BytOFFsky Festival (Bytów)

Carnaval Sztuk-Mistrzów (Lublin)

CENTRUM – Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia (Tarnów)

Chorzowski Teatr Ogrodowy (Chorzów)

Czarna Offca. Przegląd Zjawisk Teatralnych (Warszawa)

Częstochowski Festiwal Kultury Alternatywnej FRYTKA OFF (Częstochowa)

Da! Da! Da! Współczesny teatr // dramat // performans // Rosja (Warszawa)

Dancing Poznań (Poznań)

Dni Sztuki Tańca (Warszawa)

Dni Sztuki Współczesnej (Białystok)

Dni Teatru na Mokotowie (Warszawa)

DynOFF 2014 (Dynów)

Dziecięce Lato Teatralne (Warszawa)

Dziecięce Spotkania Teatralne (Gliwice)

Elbląska Wiosna Teatralna (Elbląg)

Elbląski Przegląd Teatrów Offowych (Elbląg)

Elbląskie Noce. Festiwal Piosenki Wartościowej (Elbląg)

Europejski Festiwal Duetów Operetkowych i Musicalowych „Face to Face” (Poznań)

Europejski Festiwal im. Jana Kiepury (Warszawa)

Europejski Festiwal Muzyczny „Gloria” (Supraśl)

Europejski Festiwal Szkół Teatralnych Melodrama (Jelcz-Laskowice )

Europejskie Spotkania Teatralne „Bliscy Nieznajomi” (Poznań)

Eye on Culture Festival (EOCF) (Warszawa)

F R U Polski Festiwal Kontakt Improwizacji (Łódź)

Festiwal Ars Cameralis (Katowice)

Festiwal Atelier Polskiego Teatru Tańca (Poznań)

Festiwal Ave Maria (Czeladź)

Festiwal Debiutantów „Pierwszy kontakt” (Toruń)

Festiwal Dekonstrukcji Słowa Czytaj! (Częstochowa)

Festiwal dell'Arte (Jelenia Góra)

Festiwal dla Dzieci Mała Talia (Tarnów)

Festiwal Dramaturgii Współczesnej „Rzeczywistość przedstawiona” (Zabrze)

Festiwal Działań Performatywnych OFFsceniczny (Częstochowa)

Festiwal Era Schaeffera (Warszawa)

Festiwal Eurodramafest (Kraków)

Festiwal ewentualnych Talentów Aktorskich (FeTA) (Wrocław)

Festiwal Gwiazd (Międzyzdroje)

Festiwal im. Adama Didura (Sanok)

Festiwal im. Jana Kiepury (Krynica-Zdrój)

Festiwal im. Kaliny Jędrusik (Częstochowa)

Festiwal Inny Wymiar (Białystok)

Festiwal Kalejdoskop (Białystok)

Festiwal Kultury Chrześcijańskiej (Łódź)

Festiwal Kultury Żydowskiej (Kraków)

Festiwal Kultury Żydowskiej „Warszawa Singera” (Warszawa)

Festiwal Literatury i Teatru BETWEEN.POMIĘDZY (Sopot)

Festiwal Małych Form Teatralnych i Kabaretowych (Myślibórz)

Festiwal małych Prapremier (Wałbrzych)

Festiwal „Między słowami” (Kołobrzeg)

Festiwal Misteria Paschalia (Kraków)

Festiwal Młodości Teatralnej „Łaknienia” (Goleniów)

Festiwal Młodych Twórców ARTenalia (Poznań)

Festiwal Monodramu Monoblok (Gdańsk)

Festiwal Mozartowski (Warszawa)

Festiwal Muzyki Teatralnej (Piechowice-Michałowice)

Festiwal Muzyki Wokalnej „Viva il canto” (Cieszyn)

Festiwal Nowej Scenografii (Katowice)

Festiwal Ofensywa Teatralna (Poznań)

Festiwal Oper Kameralnych XX i XXI wieku (Warszawa)

Festiwal Operowo-Operetkowy (Ciechocinek)

Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@Port (Gdynia)

Festiwal Polskiej Opery Współczesnej (Wrocław)

Festiwal Prapremier (Bydgoszcz)

Festiwal Rynek Sztuki (Płock)

Festiwal Sacrum-Profanum (Kraków)

Festiwal Spektakli Autorskich EKSPERYMENTEATRALIUM (Łódź)

Festiwal Spektakli dla Dzieci „Na ziarnku grochu” (Polkowice)

Festiwal Spotkania (Łódź)

Festiwal Szekspirowski (Gdańsk)

Festiwal Szkół Teatralnych (Łódź)

Festiwal Sztuk Społecznych i Politycznych Mury 1980–2010 (Kraków)

Festiwal Sztuk Wszelkich „Zderzenia działań wrażliwych” (Jastrzębie Zdrój)

Festiwal Sztuka Działa (Warszawa)

Festiwal Sztuki Słowa Verba Sacra (Poznań)

Festiwal Sztuki Teatralnej (Rybnik)

Festiwal Sztuki Ulicznej BRUKARNIA (Włocławek)

Festiwal Sztuki Ulicznej „Chojnicka Fiesta” (Chojnice)

Festiwal „Talia Korzenie” (Tarnów)

Festiwal Tańca (Kielce)

Festiwal Tańca Współczesnego „N i e w a ż k o ś c i” (Szczecin)

Festiwal Tańca Współczesnego SPACEr (Kraków)

Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza” (Kraków)

Festiwal „Teatralna Karuzela” (Łódź)

Festiwal Teatralny Femina (Warszawa)

Festiwal Teatralny Morochów/Mopoxib (Morochów)

Festiwal Teatralny „Wielcy Artyści Małemu Miastu” (Kłodzko)

Festiwal Teatrów Amatorskich „Garderoba Białołęki” (Warszawa)

Festiwal Teatrów Błądzących (Lublin)

Festiwal Teatrów dla Dzieci (Kraków)

Festiwal Teatrów Lalkowych i Ulicznych „Calineczka” (Płońsk)

Festiwal Teatrów Moraw i Śląska (Czeski Cieszyn)

Festiwal Teatrów Muzycznych (Gdynia)

Festiwal Teatrów Niewielkich (Lublin)

Festiwal Teatrów Studenckich START (Warszawa)

Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania (Warszawa)

Festiwal Teatrów Ulicznych (Jelenia Góra)

Festiwal Teatrów Ulicznych „Pod Niebem” (Siedlce)

Festiwal Teatrów Wiejskich ZWYKI (Warszawa)

Festiwal Teatru Nie-Złego (Legnica)

Festiwal Teatru Otwartego (Świdnica)

Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” (Sopot)

Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Brombolandia (Warszawa)

Festiwal Twórczości Stanisława Ignacego Witkiewicza Witkacomania (Słupsk)

Festiwal Ulicznej Sztuki FUSy (Kwidzyn)

Festiwal „Wioska Teatralna” (Węgajty)

Festiwal Wiosny (Poznań)

Festiwal Wokół Teatru. InQbator ulicy (Ostrołęka)

Festiwal Wybrzeże Sztuki (Gdańsk)

Festiwal_Raport Stara Gazownia (Poznań)

Forum Młodej Reżyserii (Kraków)

Gdański Festiwal Impro „Podaj Wiosło” (Gdańsk)

Gdański Festiwal Tańca (Gdańsk)

Gliwickie Spotkania Teatralne (Gliwice)

Goleniowskie Spotkania Teatralne BRAMAT (Goleniów)

Gorzkie Żale (Warszawa)

Gorzowski Festiwal Teatrów Ogródkowych (Gorzów Wielkopolski)

Gorzowskie Spotkania Małych Form Teatralnych (Gorzów Wielkopolski)

Gorzowskie Spotkania Teatralne (Gorzów Wielkopolski)

graFestiwal (Siedlec)

Grudziądzka Wiosna Teatralna (Grudziądz)

inny Festiwal Teatrów Młodzieżowych (Krosno)

Inwazja barbarzyńców (Poznań)

Jasień Teatralna (Jasień)

Jedzie pociąg z daleka, czyli interdyscyplinarna podróż artystyczna (Jelenia Góra)

Jeleniogórskie Spotkania Teatralne (Jelenia Góra)

Jesienna Scena Tańca. Festiwal Małych Form Ruchowych (Gryfino)

Jesienne Spotkania Teatralne „Po co komu teatr?” (Polkowice)

Jesienne Spotkania z BAT-em (Bełchatów)

Jesienne Spotkania z Teatrem (Jasło)

Jesienny Festiwal Teatralny (Nowy Sącz)

Kaliskie Spotkania Teatralne (Kalisz)

Karawana Teatralna (Oława)

Karawana. Wędrujący Festiwal Sztuki (Warszawa)

Karnawałowy Ogródek Teatralny (Czechowice-Dziedzice)

Katowicki Karnawał Komedii (Katowice)

Konfrontacje Sztuki Kobiecej (Słupsk)

Konkurs Off: Premiery / Prezentacje (Poznań)

Konkurs Wokalny im. Jana, Edwarda, Józefiny Reszków (Częstochowa)

Koszalińskie Konfrontacje Młodych „m-teatr” (Koszalin)

Koszalińskie Ogólnopolskie Dni Monodramu – Debiuty (Koszalin)

Kozzi Gangsta Film. Festiwal Filmu i Teatru im. Maćka Kozłowskiego (Kargowa)

Krakowskie Miniatury Teatralne (Kraków)

Krakowskie Reminiscencje Teatralne (Kraków)

Krakowskie Spotkania BaletOFFowe (Kraków)

KRoki – Festiwal Tańca Współczesnego (Kraków)

Krośnieńskie Dni Tańca (Krosno)

Krośnieńskie Spotkania Teatralne (Krosno)

Królewskie Arkady Sztuki (Warszawa)

Lato Teatralne Mumerus (Kraków)

Letni Festiwal im. Jerzego Waldorffa (Radziejowice)

Letni Festiwal Krakowskiej Opery Kameralnej „Ars Cameralis” (Kraków)

Letni Festiwal Operetkowo-Operowy na Mazowszu (Warszawa)

Letni Festiwal Opery Krakowskiej (Kraków)

Letni Festiwal Teatrów Nieinstytucjonalnych STEN (Kraków)

Letni Ogród Teatralny (Katowice)

Letni Przegląd Teatru Dramatycznego (Warszawa)

Letnia Scena – Przegląd Małych Form Teatralnych (Łódź)

Letnia Scena przy Pompie (Kraków)

Letnie Forum Tańca Współczesnego (Lublin)

Liga Teatrów Studenckich (Kraków)

Lokersi – przegląd spektakli miejsca (Legnica)

Lubińska Jesień Teatralna „Teatr w Lubinie” (Lubin)

Łęczycka Jesień Teatralna (Łęczyca)

Łomiankowskie Atrakcje Teatrów Amatorskich – ŁATA (Łomianki)

Łódzki Festiwal Monodramu MONOwMANU (Łódź)

Łódzki Przegląd Teatrów Amatorskich ŁóPTA (Łódź)

Łódzkie Spotkania Baletowe (Łódź)

Łódzkie Spotkania Teatralne (Łódź)

Łódź Czterech Kultur (Łódź)

Maat Festival (Lublin)

maltafestival poznań (Poznań)

Mandala Performance Festival (Wrocław)

Maskarada – Festiwal Teatrów Ożywionej Formy (Rzeszów)

Materia Prima. Forma. Międzynarodowy Festiwal Teatru Formy (Kraków)

Mazowieckie Spotkania Teatralne (Bielany)

Międzynarodowa Konferencja i Festiwal Współczesnej Sztuki Tanecznej EKOTOPIE KULTURY (Katowice)

Międzynarodowe Biennale, Spotkania Teatralne „Terapia i Teatr” (Łódź)

Międzynarodowe Plenerowe Spotkania ze Sztuką (Żary)

Międzynarodowe Spotkania Artystyczne Experyment (Zbąszyń )

Międzynarodowe Spotkania Szkół Teatralnych „Teatr lalek jutra” (Wrocław)

Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji „Rozdroże” (Warszawa)

Międzynarodowe Spotkania Teatrów Plenerowych „Przestrzeń i Forma” (Kłodzko)

Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca (Lublin)

Międzynarodowe Warsztaty Tańca Współczesnego (Poznań)

Międzynarodowe Wrocławskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora (Wrocław)

Międzynarodowy Festiwal ANIMO (Kwidzyn)

Międzynarodowy Festiwal Artystów Ulicy „Ulicznicy” (Gliwice)

Międzynarodowy Festiwal Artystycznych Działań Ulicznych La Strada (Kalisz)

Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski (Radom)

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Indywidualności Muzycznych TANSMAN (Łódź)

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Sztuki Wokalnej im. Ady Sari (Nowy Sącz)

Międzynarodowy Festiwal Improwizacji Tańca SIC! (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn (Sopot)

Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki Ensemble i Warsztaty Aktorskie im. Jerzego Grzegorzewskiego (Zamek Książ) (Wałbrzych)

Międzynarodowy Festiwal „Konfrontacje Teatralne” (Lublin)

Międzynarodowy Festiwal Moniuszkowski (Kudowa Zdrój)

Międzynarodowy Festiwal Mozartowski Mozartiana (Gdańsk)

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz (Busko-Zdrój)

Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy (Łódź)

Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich LALKA–NIE–LALKA (Białystok)

Międzynarodowy Festiwal Szkół Teatralnych ITSelF (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Sztuk Performatywnych A PART (Katowice)

Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych (Łódź)

Międzynarodowy Festiwal Sztuk Współczesnych dla Dzieci i Młodzieży KON-TEKSTY (Poznań)

Międzynarodowy Festiwal Sztuka Ulicy (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej (Bielsko-Biała)

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Opowiadania (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej BuskerBus (Wrocław)

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej „TrotuArt” (Łódź)

Międzynarodowy Festiwal Tańca. Lądeckie Lato Baletowe (Lądek Zdrój)

Międzynarodowy Festiwal Tańca Współczesnego Ciało/Umysł (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny BEZ GRANIC (Cieszyn)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny DEMOLUDY (Olsztyn)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Dialog – Wrocław” (Wrocław)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Dionizje (Ciechanów)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Inne Sytuacje (Bydgoszcz)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTAKT (Toruń)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny MASKI (Poznań)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Okno na Wschód" (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Pleśń z oczu” – re:akcje (Lublin)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Świat miejscem prawdy” (Wrocław)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Walizka” (Łomża)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny WARSZAWA CENTRALNA (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep (Kleszczele)

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Zderzenie (Kłodzko)

Międzynarodowy Festiwal TEATROMANIA (Bytom)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Awangardowych PESTKA (Jelenia Góra)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci (Wrocław)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Baltic-SATeLID (Sejny)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Katowice – Dzieciom” (Katowice)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek Krajów Unii Europejskiej im. Roberta Schumana EUROFEST (Słupsk)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Spotkania” (Toruń)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Niezależnych PRO-CONTRA (Szczecin)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA (Gdańsk)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca (Poznań)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA (Tarnów)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych (Jedlina-Zdrój)

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Uniwersyteckich w Języku Francuskim (Poznań)

Międzynarodowy Festiwal Teatru Lalek i Animacji Filmowej dla Dorosłych „Lalka też Człowiek” (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Warsaw Dance Days (Warszawa)

Międzynarodowy Festiwal Wokalny BELCANTO (Nałęczów)

Międzynarodowy Festiwal „Zaczarowany Lublin – Spotkania z opowiadaczami świata” (Lublin)

Międzynarodowy Konkurs Baletowy „Złote pointy” (Szczecin)

Międzynarodowy Konkurs Choreograficzny Uczniów Szkół Baletowych (Bytom)

Międzynarodowy Konkurs Moniuszkowski „Pieśń Wieczorna” (Białystok)

Międzynarodowy Konkurs Sztuki Choreograficznej im. Sergiusza Diagilewa (Łódź)

Międzynarodowy Konkurs Wokalistyki Operowej im. Adama Didura (Bytom)

Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Moniuszki (Warszawa)

Międzynarodowy Przegląd Przedstawień Istotnych „Przez Dotyk” (Częstochowa)

Międzynarodowy Przegląd Teatrów Osób Niepełnosprawnych SPOTKANIA ARTYSTÓW NIEPRZETARTEGO SZLAKU (Lublin)

Moniuszkowski Festiwal Podlasia (Białystok)

Najazd Nowego Pokolenia (Warszawa)

Nocne Teatralia Strachy (Krosno)

NOCNIK TEATRALNY. Ozimskie Noce Teatralne (Ozimek)

Nowa Klasyka Europy. Międzynarodowy Festiwal Klasyki Światowej (Łódź)

NÓWKA SZTUKA (Warszawa)

OBLICZA TEATRU Polkowickie Dni Teatru (Polkowice)

Obserwatorium Artystyczne Entrée (Chorzów)

Ochockie Lato Teatralne (Warszawa)

OFTeN Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niezależnych (Ostrów Wielkopolski)

Ogólnopolski Festiwal Alternatywnych Teatrów Tańca (Słupsk)

Ogólnopolski Festiwal Konstelacje Teatralne (Szamocin)

Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych „Arlekinada” (Inowrocław)

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej „Wschody” (Lublin)

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga (Warszawa)

Ogólnopolski Festiwal Sportów Teatralnych 321 Impro (Konstancin Jeziorna)

Ogólnopolski Festiwal Sztuk Autorskich i Adaptacji „Windowisko” (Gdańsk)

Ogólnopolski Festiwal Sztuki Reżyserskiej „Interpretacje” (Katowice)

Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „...Czy to jest kochanie?” (Elbląg)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny: Częstochowskie Prezentacje Monodramów „42-200 MONODRAM” (Częstochowa)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny Dzieci i Młodzieży „Kocioł Teatralny” (Andrychów)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny Małych Form KARBIDKA (Siemianowice Śląskie)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Teatr – pasja rodzinna” (Piła)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny w Scenie „i” (Kraków)

Ogólnopolski Festiwal Teatralny WrzAWA (Warszawa)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów i Monodramistów „Wyżyna Teatralna” (Ruda-Huta)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Jednego Aktora (Wrocław)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Jednego Aktora MonoFest (Łódź)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Lalek (Opole)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Małych IGŁA (Ostrołęka)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Ogródkowych w Alejach (Częstochowa)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja” (Siedlce)

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Studenckich (Warszawa)

Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Dzieł Stanisława Ignacego Witkiewicza „Witkacy pod strzechy” (Słupsk)

Ogólnopolski Konkurs na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej (Warszawa)

Ogólnopolski Konkurs Teatrów Młodzieżowych Melpomena (Środa Wielkopolska)

Ogólnopolski Otwarty Festiwal Teatrów Amatorskich Odeon (Andrychów)

Ogólnopolski Przegląd Monodramu Współczesnego (Warszawa)

Ogólnopolski Przegląd Teatralny Proscenium (Nysa)

Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” (Łódź)

Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych Galimatias (Teresin)

Ogólnopolski Przegląd Teatrów Studenckich i Niszowych Epizod (Kraków)

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Zbigniewa Herberta „Herbertiada” (Kołobrzeg)

Ogólnopolski Sejmik Teatrów Wsi Polskiej (Tarnogród)

Ogólnopolskie Konfrontacje Teatrów Młodzieżowych CENTRUM (Łódź)

Ogólnopolskie Prezentacje Teatrów Poszukujących o Nagrodę im. Tadeusza Kantora (Wielopole Skrzyńskie)

Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy (Puławy)

Ogólnopolskie Spotkania Młodego Teatru „Krzykowisko” (Maszewo)

Ogólnopolskie Spotkania Profesjonalnych Teatrów Amatorskich (Chełm)

Ogólnopolskie Spotkania Teatralne (Ciechocinek)

Ogólnopolskie Spotkania Teatralne – Scena Dramatyczna Bełżyce (Bełżyce)

Ogólnopolskie Spotkania Teatrów Amatorskich „Teatr po pracy” (Solec Kujawski)

Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza” (Suwałki)

Olecki Przegląd Teatrów Amatorskich „Chimera” (Olecko)

Olsztyńska Trzydniówka Teatralna (Olsztyn)

Olsztyński Tydzień Teatrów Lalkowych ANIMA (Olsztyn)

Olsztyńskie Spotkania Teatralne (Olsztyn)

Olsztyńskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora „SOLO” (Olsztyn)

Opera Rara (Kraków)

Opolskie Konfrontacje Teatralne „Klasyka Polska” (Opole)

Orientacja: Taniec. Afryka (Warszawa)

Ostrowieckie Prezentacje Teatralne (Ostrowiec Świętokrzyski)

Ożywianie – Jesienna Kampania Teatralna (Poznań)

Pasłęcka Wiosna Teatralna (Pasłęk)

PKO Bank Polski. Polska w IMCE. Niecodzienny Festiwal Teatralny (Warszawa)

Poland Contact Festival – Warsaw Flow (Warszawa)

Policki Festiwal Teatralna Elipsa Kreatywności im. Zygmunta Zdanowicza (Police)

Polska Platforma Tańca (Poznań)

Ponoworoczne Konfrontacje Teatralne Pokot (Zielona Góra)

Portrety. Kobiety w polskiej choreografii (Kraków)

Poszukiwanie Alternatywy (Skierniewice)

Poznańska Wiosna Baletowa (Poznań)

Poznański Festiwal Mozartowski (Poznań)

Poznańskie Dni Verdiego (Poznań)

Prezentacje Form Muzyczno-Teatralnych „Dźwięki Słów” (Lublin)

Prezentacje Tańca Współczesnego „Młode Formy” (Mrągowo)

Prezentacje Teatrów Ulicznych TURKOSTRADA (Turek)

Projekt Okno-Zbliżenia. Spotykanie Teatru (Szczecin)

Przedwiośnie Małych Form Teatralnych (Limanowa)

Przegląd Nowego Tańca (Warszawa)

Przegląd Nowego Teatru dla Dzieci (Wrocław)

Przegląd Piosenki Aktorskiej (Wrocław)

Przegląd Teatrów Alternatywnych (Kielce)

Przegląd Teatrów Amatorskich MIKSTURA (Białystok)

Przegląd Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT (Szczecin)

Przemyska Jesień Teatralna (Przemyśl)

Przemyska Wiosna Fredrowska (Przemyśl)

RE// MIX Finał (Warszawa)

RETRO/PER/SPEKTYWY: Międzynarodowy Festiwal Teatralny (Łódź)

re_wizje (Kraków)

Re:wizje Inwazja Sztuki Niezależnej (Warszawa)

ROZBARK IN MOTION. Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej (Bytom)

Różewicz Open Festiwal (Radomsko)

RST VizuArt Festiwal Scenografów i Kostiumografów (Rzeszów)

Rzeszowskie Spotkania Karnawałowe (Rzeszów)

Salezjański Ogólnopolski Festiwal Teatralny SOFFT (Szczecin)

Silence of the Body/Milczące Ciało. Międzynarodowe Warsztaty Teatru Sztuki Mimu (Warszawa)

Słodko-Gorzki Festiwal Teatralny (Lublin)

Sopot Non-Fiction (Sopot)

Spoiwa Kultury (Szczecin)

Spotkania Konkursowe Młodych Tancerzy (Warszawa)

Spotkania Konkursowe Młodych Tancerzy (Bytom)

Spotkania Teatralne (Jaworzno)

Spotkania Teatralne InNowica (Uście Gorlickie)

Spotkania Teatralne Sztuką po Pisku (Pisz)

Spotkania Teatralne w Teremiskach (Teremiski)

SPOTkania Teatrów Młodych (Warszawa)

Spotkania Teatrów Ulicznych (Świdnik)

Spotkania Trójmiejskich Teatrów Niezależnych (Gdańsk)

Spotkania z Teatrem Jednego Aktora (Wrocław)

Spotkanie Teatrów Narodowych (Warszawa)

Spotkanie Teatru Otwartego – STO (Nowa Sól)

Stargardzkie Spotkania Teatralne „Ewenement” (Stargard Szczeciński)

Stream Festival. Międzynarodowy Festiwal Teatru Ruchu (Wrocław)

Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny Kontestacje (Lublin)

Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Theatrum Orbis Terrarum” (Olsztyn)

Suwalskie Teatr – Akcje (Suwałki)

Sztama – Spotkania ze Sztuką Alternatywną (Olecko)

Sztuka Szuka Malucha (Poznań)

Świętojańska Noc Teatralna (Opole)

Teatr w Stodole (Nastazin)

Teatralna Maszyna (Pszczyna)

Tomaszowskie Teatralia (Tomaszów Mazowiecki)

Toruńskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora (Toruń)

Transeuropa Festiwal (Warszawa)

Triada Teatralna (Dębno)

Turniej Teatrów Jednego Aktora „Sam na scenie” w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (Słupsk)

„Tylko NIE Teatr” – międzynarodowy przegląd form post-teatralnych (Kraków)

Tyski Festiwal Monodramu MoTyF (Tychy)

Tyski Festiwal Teatru Istotnego (Tychy)

Tyskie Spotkania Teatralne (Tychy)

ULICA Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych (Kraków)

United Solo Europe (Warszawa)

Wadowickie Spotkania Teatralne „Zgraja” (Wadowice)

Wakacyjny Festiwal Teatrów Dziecięcych zza Granicy (Włocławek)

Wakacyjny Przegląd Przedstawień (Chorzów)

Wałbrzyskie Dni Dramaturgii (Wałbrzych)

Wałbrzyskie Fanaberie Teatralne (Wałbrzych)

Warszawska Jesień. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej (Warszawa)

Warszawska Noc Tańca (Warszawa)

Warszawski Festiwal Teatralny Młodych w Starej Prochowni (Warszawa)

Warszawskie Spotkania Teatralne (Warszawa)

Wielki Teatr w Małym Mieście (Jarocin)

Wielki Teatr w Małym Mieście Junior (Jarocin)

Wielki Turniej Tenorów (Szczecin)

Wilanowskie Lato Sztuki (Warszawa)

Winobraniowe Spotkania Teatralne (Zielona Góra)

Wiosna z teatrem na Kresach (Biłgoraj)

Wydarzenia Teatralnego i Tanecznego OFF-u (Warszawa)

Zamkowe teatralia (Przemyśl)

Zamojskie Lato Teatralne (Zamość)

Zdarzenia Teatralne (Stalowa Wola)

ZDERZENIA TEATRALNE. Ogólnopolski Przegląd Teatrów Amatorskich (Warszawa)

Zderzenie Sztuk i Kultur „Sztukowanie – Festiwal Prapremier” (Gryfino)

Zgierskie Spotkania Małych Teatrów Słodkobłękity (Zgierz)

Zgorzeleckie Spotkania z Teatrem (Zgorzelec)

Zimowe Spotkania Muzyczno-Teatralne (Czechowice-Dziedzice)

Źródła Pamięci. Grotowski – Kantor – Szajna (Rzeszów)