ALE SZTUKA!

ALEKSANDER

AMBASADOR POLSZCZYZNY

ANGELUS

ARION

ARS QUAERENDI

ATESTY – ŚWIADECTWA WYSOKIEJ JAKOŚCI I POZIOMU ARTYSTYCZNEGO za rok 2013

BOMBA SEZONU

BRĄZOWY KRZYŻ ZASŁUGI

BURSZTYNOWY PIERŚCIEŃ

CEGŁA Z GAZETY – NAGRODA IM. JANOSCHA

CZŁOWIEK ROKU

DOKTORAT HONORIS CAUSA AKADEMII MUZYCZNEJ IM. STANISŁAWA MONIUSZKI

DOKTORAT HONORIS CAUSA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO

DOKTORAT HONORIS CAUSA UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO

DOLNOŚLĄSKA NAGRODA KULTURALNA „SILESIA”

DZIKA RÓŻA

ECHO Klassik

EUROPEAN DESIGN AWARD

EUROPEJSKA NAGRODA OBYWATELSKA

FELIKSY WARSZAWSKIE

GALION GDYŃSKI

GDYŃSKA NAGRODA DRAMATURGICZNA

GLORIA ARTIS

GWARANCJE KULTURY

HANYS

HONOROWA NAGRODA TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SZTUKI W GDAŃSKU

HONOROWA ODZNAKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

HONOROWE WYRÓŻNIENIE „BENE MERITUS”

HONOROWY OBYWATEL ŁODZI

HONOROWY OBYWATEL MIASTA KRAKOWA

HONOROWY OBYWATEL OLSZTYNA

HONOROWY OBYWATEL PAPOWA BISKUPIEGO

HONOROWY PRZYJACIEL MIASTA KALISZA

KAMIEŃ MILOWY MAGAZYNU „FORBES”

KAWAŁEK PODŁOGI OPERY KRAKOWSKIEJ

KORYFEUSZ MUZYKI POLSKIEJ

KRYSZTAŁOWE ZWIERCIADŁO

KRZYŻ KAWALERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI

KRZYŻ KOMANDORSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI

KRZYŻ OFICERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI

KRZYŻ WIELKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI

LAUR DEMBOWSKIEGO

LAUR GRZYMAŁY

LAUR UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJI

LEON

LITERACKA NAGRODA EUROPY ŚRODKOWEJ ANGELUS

LOŻA

MAŁOPOLANIN ROKU za rok 2013

MEDAL CASIMIRUS MAGNUS

MEDAL „CRACOVIAE MERENTI”

MEDAL GOETHEGO

MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

MEDAL MŁODEJ SZTUKI

MEDAL PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA

MEDAL PRO PUBLICO BONO IM. SABINY NOWICKIEJ

MEDAL ŚW. BRATA ALBERTA

MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

MEDAL ZA ZASŁUGI DLA MIASTA SZCZECINA

MEDAL ZA ZASŁUGI DLA MIASTA TORUNIA

MISTRZ MOWY POLSKIEJ

MOCART

MUZA 2013

NAGRODA ARTYSTYCZNA MIASTA LUBLINA

NAGRODA ARTYSTYCZNA MIASTA POZNANIA

NAGRODA DANA DAVIDA

NAGRODA DLA KRYTYKA TEATRU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZA ROK 2012

NAGRODA GRATIAS AGIT

NAGRODA „GUSTAW”

NAGRODA „HENRYK”

NAGRODA HONOROWA ZWIĄZKU KOMPOZYTORÓW POLSKICH

NAGRODA IM. ALEKSANDRA GĄSSOWSKIEGO

NAGRODA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA

NAGRODA IM. ANDRZEJA NARDELLEGO

NAGRODA IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA

NAGRODA IM. FERDYNANDA WAŃKA

NAGRODA IM. IGNACEGO KRASICKIEGO

NAGRODA IM. IRENY SENDLEROWEJ

NAGRODA IM. IRENY SOLSKIEJ

NAGRODA IM. JANA DORMANA

NAGRODA IM. JERZEGO MOSKALA

NAGRODA IM. KONRADA SWINARSKIEGO

NAGRODA IM. LENY STARKE

NAGRODA IM. LEONA SCHILLERA

NAGRODA IM. RAJMUNDA REMBIELIŃSKIEGO

NAGRODA IM. RICHARDA WAGNERA

NAGRODA IM. ROMANY BOBROWSKIEJ

NAGRODA IM. STANISŁAWA LIGONIA

NAGRODA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO

NAGRODA IM. WOJCIECHA HASA

NAGRODA IM. ZBYSZKA CYBULSKIEGO

NAGRODA IM. ZYGMUNTA HÜBNERA

NAGRODA ITI

NAGRODA JUBILEUSZOWA PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA

NAGRODA KULTURALNA TEMI IM. BOGDANA WOJTOWICZA

NAGRODA KULTURALNA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

NAGRODA LITERACKA IM. JULIANA TUWIMA

NAGRODA LITERACKA M.ST. WARSZAWY za rok 2013

NAGRODA LITERACKA NIKE

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

NAGRODA MIASTA CZĘSTOCHOWY

NAGRODA MIASTA GDAŃSKA DLA MŁODYCH TWÓRCÓW W DZIEDZINIE KULTURY

NAGRODA MIASTA KIELCE

NAGRODA MIASTA KRAKOWA

NAGRODA MIASTA LUBLINA ZA CAŁOKSZTAŁT DZIAŁALNOŚCI

NAGRODA MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

NAGRODA M.ST. WARSZAWY

NAGRODA MUZYCZNA FRYDERYK

NAGRODA NEPTUNA

NAGRODA POLSKIEGO TOWARZYSTWA BADAŃ TEATRALNYCH

NAGRODA PREZYDENTA BIELSKA-BIAŁEJ

NAGRODA PREZYDENTA BYDGOSZCZY

NAGRODA PREZYDENTA CHORZOWA W DZIEDZINIE KULTURY

NAGRODA PREZYDENTA GDAŃSKA

NAGRODA PREZYDENTA GDYNI

NAGRODA PREZYDENTA LUBLINA

NAGRODA PREZYDENTA ŁODZI

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA OLSZTYNA

NAGRODA PREZYDENTA RZESZOWA

NAGRODA PREZYDENTA WROCŁAWIA

NAGRODA SPECJALNA BO WARTO!

NAGRODA SPECJALNA MIESIĘCZNIKA „TEATR”

NAGRODA SPLENDOR GEDANENSIS

NAGRODA TEATRALNA MIASTA GDAŃSKA za rok 2013

NAGRODA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

NAGRODA ZŁOTEJ MUZY

NAGRODY SILESIA FASHION DAY

NAGRODY TEATRU POLSKIEGO RADIA

NASTRO D’ARGENTO (Srebrna taśma)

ODZNAKA HONORIS GRATIA

ODZNAKA ZA ZASŁUGI DLA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKIEGO

ORDER KRZYŻA TERRA MAARJAMAA

PASZPORT „POLITYKI”

PIERŚCIEŃ MELPOMENY

PIÓRO FREDRY

POMORSKA NAGRODA ARTYSTYCZNA – GRYF POMORSKI

RÓŻA „GALI”

SCYZORYK ŚWIĘTOKRZYSKI

SOPOCKA MUZA

SPLENDOR

SREBRNA MASKA

SREBRNA MASKA

SREBRNA ODZNAKA HONOROWA GRYFA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

SREBRNA OSTROGA

SREBRNE KLUCZYKI

SREBRNY KRZYŻ ZASŁUGI

SREBRNY PIERŚCIEŃ

STATUETKA TERPSYCHORY

STYPENDIUM IM. WOJCIECHA DRABOWICZA

STYPENDIUM MŁODA POLSKA

SUPERBRANDS – NAGRODA CULTURE.PL

SZTORM ROKU

ŚWIADECTWO OTWARTEGO UMYSŁU

TALENTY ROKU

TALENTY TRÓJKI

TEATRALNA KREACJA ROKU

TEATRALNA KSIĄŻKA ROKU

TEATRALNA NAGRODA MUZYCZNA IM. JANA KIEPURY

TELEKAMERY „TELE TYGODNIA”

TYTUŁ „NAJLEPSZE PRZEDSIĘWZIĘCIE ROKU W MAŁOPOLSCE – LIDER MAŁOPOLSKI 2013”

WARTO

WAWRZYN SIEDLECKI

WDECHA

WEKTOR

WENA

WIKTOR

WILAM

WROCŁAWSKA NAGRODA MUZYCZNA

WROCŁAWSKA NAGRODA TEATRALNA

ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ

ZASŁUŻONY KULTURZE – GLORIA ARTIS

ZŁOTA HALABARDA

ZŁOTA MASKA

ZŁOTA MASKA

ZŁOTA SOWA

ZŁOTE BERŁO

ZŁOTE KLUCZE

ZŁOTY KRZYŻ ZASŁUGI

ZŁOTY MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ

ZŁOTY WAWRZYN

ZŁOTY YORICK